Ako prebiehajú naše kurzy?

Jedna z možností, ako sa na TŠP MUNI pripraviť, je vybrať si niektorý z prezenčných prípravných kurzov. V momente, keď sa vám podarí vybrať si konkrétny kurz, je tento variant dobrým riešením. Mali by si ho vybrať najmä tí z vás, ktorí vedia, že budú potrebovať vysoký percentil.

Čo môžete očakávať od našich prípravných kurzov?

Kľúčovým je pre nás osoba lektora, ktorá kurz vedie. Je to totiž úplne najdôležitejším kritériom pri výbere vhodného kurzu. Stretnete sa vždy s ľuďmi, ktorí majú TŠP doslova v malíčku, ich práca ich baví a majú trpezlivosť a nadanie pre vysvetľovanie.

Ďalšia vec, na ktorú sa môžete tešiť je atmosféra hodín, ktorá je uvoľnená a priateľská, aby nikto zo študentov nemal ostych sa na čokoľvek opýtať. Našimi heslami sú: " Žiadna otázka nie je hlúpa " a "Vysvetľovať  sa musí tak dlho, kým nechápu úplne všetci".

Nepáčia sa vám hromadné kurzy, ktoré prebiehajú vo veľkých prednáškových miestnostiach? My sa snažíme vždy o menšie skupinky, najčastejšie okolo 15-20 študentov. Výučba je tak individuálna a atmosféra hodín skvelá.

Zaujímajú Vás ďalšie dôvody,  prečo sa pripravovať s nami? Naše hlavné priority pre Vás zhrňujeme na stránke V čom sa líšime od konkurencie.

 

 

kurzynatsp