Last minute príprava na prijímačky TSP

Kedykoľvek si spomeniete na učenie, ktoré máte pred sebou nastane klasický scenár - prokrastinácia a odkladanie všetkého, čo sa odložiť dá, aj toho, čo už sa naozaj odložiť nedá. A zrazu je neskoro. Potrebuje sa začať pripravovať na maturitu a na prijímačky už nezostáva čas. Lenže ste zistili, že vám testy študijných predpokladov pripadajú ťažšie, než ste čakali. Predtým ako to vzdáte a vysokú školu si radšej o rok odložíte, skúste zvážiť kurzy na TŠP. Pomôžu vám s prípravou aj na poslednú chvíľu.

Naučíme vás TSP reč

Možno sa chcete na test študijných predpokladov učiť až noc pred prijímačkami a možno sa vám to môže aj podariť, ale my však takýto prístup rozhodne neodporúčame. V TSP totiž musíte aplikovať trošku iný druh myslenia, ako ste zvyknutí zo strednej školy. Príklady z matematiky sú pomerne abstraktné, potrebujete sa vedieť orientovať v dlhých textoch a tabuľkách a vyvodzovať veci, ktoré by vás ani nenapadli, že sa z nich vyčítať dajú. Ďalšie príklad sa zase opierajú o logiku, ku ktorej ste sa možno na strednej škole ani nedostali.

Zvládnete to aj sami, ale za ako dlho?

Zistili ste až teraz, že v takýchto veciach trošku plávate? Nevadí, na konci februára a na začiatku marca otvárame “rýchlo kurzy”. Tie sú ideálne pre tých, ktorí nechcú prijímačkám venovať toľko času. Do šiestich lekcií sme zmestili najdôležitejšie veci, na ktoré môže v TSP naraziť. Ide o veci, na ktoré by ste sami prichádzali veľmi dlho a na veľa z nich by ste napríklad vôbec neprišli. My vám ich naservírujeme pod nos v priebehu šiestich lekcií. Takáto úspora času sa v hektickom období celkom hodí, čo myslíte?

Tony skúseností s TSP

Prijímačky na Masarykovú univerzitu vyučujeme už viac ako desať rokov. Zároveň sa s každým ďalším rokom intenzívne doškolujeme, aby sme sa prispôsobili drobným zmenám, ktoré sa v nových testoch objavujú. Dlhodobo tak čerpáme informácie a skúsenosti s riešením všetkých typov príkladov, ktoré vám na kurzoch s nadšením predávame. Pokiaľ máte voľných niekoľko pondelkových, či utorkových podvečerov, príďte. Z kurzu odídete so znalosťami na veľmi slušný percentil. Tešíme sa!

Čo vám TSP kurz prinesie:

  • istotu v riešení príkladov
  • úsporu času
  • vedenie fajn lektorov
  • výklad pochopiteľný pre všetkých
  • intenzívnu prípravu tesne pred prijímačkami